Start

[widget id=”smy_audio_widget-2″]

Witamy wszystkich, których interesuje oprawa muzyczna organizowanej przez Państwa imprezy: Wesele, Sylwester czy innego typu zabawa to nasza specjalność. Na pewno nie zadowolimy wszystkich, bo to niemożliwe, ale proponowana przez nasz zespół muzyczny obsługa może uprzyjemnić niejedną imprezę. Nasz zespół to nasze hobby i pasja. Już samo to gwarantuje, że proponowana przez nas oprawa muzyczna będzie spontaniczna i żywiołowa. Po prostu: my bardzo lubimy to robić. Aby wybrać dobry zespół weselny (lub inaczej kapelę weselną, czyli zespół muzyczny grający do tańca i zabawy) na swoje wesele lub inny bal, trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Mamy nadzieję, że zawartość tej strony pozwoli na nie odpowiedzieć. Jeżeli odpowiedź będzie brzmiała ZAŁOGAG, będzie nam niezmiernie miło zagrać dla Państwa. Jesteśmy z Tarnowa (woj. małopolskie), lecz dzięki niecodziennemu środkowi lokomocji Tarnów nie stanowi granicy naszej działalności – zależy ona jedynie od Państwa decyzji. Nasza orkiestra weselna dojedzie niemal wszędzie.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY 🙂

borzecin2.jpg
puchar01.png
puchar02.png

TROCHĘ HISTORII…

Nasz zespół muzyczny ZAŁOGAG (czyt. „dżi”) działa od roku 1988 (czyli od prawie 30 lat). Przez ten czas wiele się wydarzyło. Chcą Państwo poznać nasze dzieje?


NASZ ZESPÓŁ

W składzie ZAŁOGAG grają obecnie trzy osoby: Marcin, Michał oraz Waldek. Więcej o naszej ekipie można dowiedzieć się klikając w odnośnik poniżej 🙂

NASZ SPRZĘT

Podczas naszych występów zawsze możemy liczyć na niezawodny sprzęt, który mamy do dyspozycji aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę i niezapomniane wrażenia.

GALERIA Z NASZYCH WYSTĘPÓW

zdjecie_50
zdjecie_60
zdjecie_56
zdjecie_41
zdjecie_38
zdjecie_23
zdjecie_17
zdjecie_3
zdjecie_8
zdjecie_36

glosnik2.png

POSŁUCHAJ NASZEGO WYKONANIA

Wiele wspaniałych utworów, weselnych i biesiadnych. Posłuchaj koniecznie naszego dema 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zainteresowanych naszą ofertą poprowadzenia organizowanej przez Państwa imprezy, przyjęcia, wesela itp. uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez dostępny na stronie formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.